Hakkımızda

Hakkımızda

KARAOĞLU OTOMOTİV VE TİCARET

 

1969 yılında hizmet vermeye başlayan şirketimiz; ’Ustaların Ustası’ Arif Alemdar, Süleyman Erdem ve Sultan Usta gibi önemli değerlerden eğitim alarak meslekte ilerleyen Ekrem Kara tarafından kurulmuştur.

 

Bir yandan elektrik mesleğinin ışıldaması ve el işinin değerini artırmak için en titiz şekilde çalışıp yenilikleri takip ederken, diğer yandan ‘Değerli müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden üstündür’ düsturundan asla taviz vermemeyi temel prensip olarak belirledik. Bu amaçla yatırımlarımızı da, ‘hep daha iyisi için’ yapmaya devam ediyoruz.

Yüzlerce insanı yetiştirip iş hayatına kazandırmak da, bizim övünç kaynaklarımızdan biridir. Bizimle yolları bir şekilde kesişerek bugünlere gelmemize vesile olan herkese teşekkür ve minnetlerimizi asla unutmayacağız. Bundan sonra da, müşterilerimizin güvenliği ve rahatlığını sağlayarak onlara layık olmak için her zamankinden daha çok çalışacağız.

NEDEN KARAOĞLU OTO SERVİS

Oto elektrik Konusunda kaliteli Hizmet vermeyi ilke edinmiş Karaoğlu Oto elektik, Otomobil Alarm sistemleri, merkezi kilit sistemleri, otomatik cam parkı ettik sensoru gibi birçok oto elektriği ürününde de çözümleri sunmaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu bir çok bayilik ile  kaliteli ve marka ürünlerin temsilcisi olan Karaoğlu Oto Elektrik tüm oto elektrik işlerini itina ile yapmaktadır.